Güncellendi : 7 Kasım 2020 Cumartesi, 20:10

Beyaz Eşya Servisi-Arda Teknik Servis

Beyaz Eşya Servisi

Her marka ve model buzolabından çamaşır makinasına kadar her marka model beyaz eşyalarınızın tamir bakım teknik servis hizmetleri.

Evimizdeki çoğu elektrikli ve elektronik ürünler zaman içerisinde performanslarını kaybederler. Elektrik süpürgesinden bulaşık makinasına buzdolabından çamaşır makinasına kadar pek çok ürünü bu sınıfa sokabiliriz. Ancak bu cihazlar arasında en çok problem çıkarabilecek olanların başında sürekli kullandığımız eşyalar geliyor. Bunlar çamaşır makinası, buzdolabı ve bulaşık makinası gelmektedir.

Yukarıda sayılan beyaz eşyaları hemen hemen hergün kullanıyoruz. Bu cihazların belirli periyodlar ile bakımlarının yapılması gerekir. Bakım gerektiren cihazlar çalışmaları sırasında küçük sinyaller vermektedir. Bunların dikkate alınmaması durumunda çok ciddi arızalar oluşabilmektedir.

Beyaz Eşya Tamiri

Yukarıda kullandığımız beyaz eşyaların zaman içerisinde arıza çıkarabileceklerine dair bilgiller verdik. Peki cihazımız arızalandığında ne yapmamız gerekiyor. Örneğin; buzdolabınız çalışmıyor. Öncelikli olarak cihazınıza elektrik gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekir. Eğer cihazınıza elektrik gelmesine rağmen çalışmıyor ise bu durumda yapmanız gereken şey bir beyaz eşya tamircisi aramak olmalıdır. Çünkü yetkisiz müdahaleler insan hayatına mal olabilmektedir.

Eğer cihazınız garanti kapsamı içerisinde bir ürün ise beyaz eşya tamiri için yetkili bir teknik servise başvurmanızı öneriyoruz. Arda Teknik, özel bir beyaz eşya servisidir. Tamir ve bakım gerektiren her marka ve model beyaz eşyalarınız için bizleri teknik destek hattımızdan arayabilir yada beyaz eşya tamiri whatsapp iletişim hattımızdan yazabilirsiniz.

Bu icerik 213 kişi tarafından incelendi.


Sosyal Paylaşım Butonları
İÇERİK GÖRSELLERİ
Beyaz Eşya Servisi-Arda Teknik Servis

bulaşık makinası tamiri çamaşır makinası tamiri buzdolabı tamiri beyaz eşya tamiri


 Yorumlar ( 0 )
 Diğer İçerikler

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisat işlemlerinin mutlaka yetkili bir personel tarafından yapılması gerekmektedir.

İnceleyin »


Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Her marka ve model buzolabından çamaşır makinasına kadar her marka model beyaz eşyalarınızın tamir bakım teknik servis hizmetleri.

İnceleyin »


Petek Temizleme

Petek Temizleme

Petek temizliği, sıcak suyun daire içeriside rahat dolaşımı ve dönüş sıcaklığını koruması için önemlidir.

İnceleyin »


Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi bakım tamir ve teknik servis hizmetleri.

İnceleyin »


Arda Teknik Servis
Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz?


Arda Teknik Servis olarak Türkiye' nin Dünya'nın önde gelen markalarına özel servis hizmetini uzman ekibimiz ile vermekteyiz.

Airfel Alarko Arçelik Ariston Auer Baykan Baymak Beko Bosch Buderus Demirdöküm Ferroli İmmergas Protherm Vaillant Vestel Viessmann