Güncellendi : 7 Kasım 2020 Cumartesi, 14:58

Kombi Servisi-Arda Teknik Servis

Kombi Servisi

Kombi bakım tamir ve teknik servis hizmetleri.

Kombi, doğalgazı kullanımının artmasıyla birlikte toplu ısıtma sistemlerinden bireysel ısıtma sistemlerine geçilmesinden sonra artık her evde gördüğümüz bir ısıtma cihazıdır. Doğalgaz yakımı sonrası kendine has bacasıyla karbonmonoksit gazını dışarı atar. O eski sobaların dumanlarından farklı olarak gökyüzünü kaplayacak kadar bir duman atığı olmaz.

Kombi, kullanımı kolay ve pratik bir ısıtma sistemidir. Ancak her cihaz gibi zaman içerisinde kombiler de çalışma performanslaına göre bazı problemler ile karşılaşmaktadırlar. Kombi bakımı zamanında yapılan cihazlar ilk performanslarını yıllarca korurken zamanında bakımı yapılmayan cihazlar çok sık sorunlarla karşılaşabilmektedirler.

Kombi bakımlarının zamanında ve konusunda uzman bir kombi servisi tarafından yapılması önemlidir. Profesyonel olmayan müdahaleler o anlık olarak sorunu çözsede kısa süre sonra daha büyük kombi arızası olarak sizlere geri dönmektedir.

Kapaklı merkezli olarak faaliyetlerini yürüten Arda Teknik, 20 yıllık tecrübesi ise Çerkezköy kombi servisi ve Kapaklı kombi servisi olarak profesyonel ekip ve ekipmanları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Firmamız bir ÖZEL KOMBİ SERVİSİ olup yetkili kombi servisi değildir. Bu nedenle garanti kapsamında olan cihazlarınızı öncelikli olarak yetkili servisi götürmeniz yararınıza olacaktır.

 

Bu icerik 221 kişi tarafından incelendi.


Sosyal Paylaşım Butonları
İÇERİK GÖRSELLERİ
Kombi Servisi-Arda Teknik Servis

kombi bakımı kombi tamiri


 Yorumlar ( 0 )
 Diğer İçerikler

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisat işlemlerinin mutlaka yetkili bir personel tarafından yapılması gerekmektedir.

İnceleyin »


Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Her marka ve model buzolabından çamaşır makinasına kadar her marka model beyaz eşyalarınızın tamir bakım teknik servis hizmetleri.

İnceleyin »


Petek Temizleme

Petek Temizleme

Petek temizliği, sıcak suyun daire içeriside rahat dolaşımı ve dönüş sıcaklığını koruması için önemlidir.

İnceleyin »


Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi bakım tamir ve teknik servis hizmetleri.

İnceleyin »


Arda Teknik Servis
Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz?


Arda Teknik Servis olarak Türkiye' nin Dünya'nın önde gelen markalarına özel servis hizmetini uzman ekibimiz ile vermekteyiz.

Airfel Alarko Arçelik Ariston Auer Baykan Baymak Beko Bosch Buderus Demirdöküm Ferroli İmmergas Protherm Vaillant Vestel Viessmann