Kombi Servisi


Firmamız Çerkezköy merkezli olarak faliyet gösteren özel bir kombi servisi olarak sizlere hizmet veriyor.

Kombi Servisi

Çerkezköy Teknik, kombi sektöründe uzun yıllardır faliyet yürüten özel bir kombi servisidir. Firmamız dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen kombi markalarına hizmet sunmaktadır.

Kombi bakımı önemli bir meseledir. Çünkü zamanında bakımı yapılmayan kombiler ileride ciddi hasarlara sebebiyet vermektedir.

Kombi, doğalgazı kullanımının artmasıyla birlikte toplu ısıtma sistemlerinden bireysel ısıtma sistemlerine geçilmesinden sonra artık her evde gördüğümüz bir ısıtma cihazıdır. Doğalgaz yakımı sonrası kendine has bacasıyla karbonmonoksit gazını dışarı atar. O eski sobaların dumanlarından farklı olarak gökyüzünü kaplayacak kadar bir duman atığı olmaz.

Kombi, kullanımı kolay ve pratik bir ısıtma sistemidir. Ancak her cihaz gibi zaman içerisinde kombiler de çalışma performanslaına göre bazı problemler ile karşılaşmaktadırlar. Kombi bakımı zamanında yapılan cihazlar ilk performanslarını yıllarca korurken zamanında bakımı yapılmayan cihazlar çok sık sorunlarla karşılaşabilmektedirler.

Kombi bakımlarının zamanında ve konusunda uzman bir kombi servisi tarafından yapılması önemlidir. Profesyonel olmayan müdahaleler o anlık olarak sorunu çözsede kısa süre sonra daha büyük kombi arızası olarak sizlere geri dönmektedir.

Kapaklı merkezli olarak faaliyetlerini yürüten İklim Kombi, tecrübesi ise Çerkezköy kombi servisi ve Kapaklı kombi servisi olarak profesyonel ekip ve ekipmanları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Firmamız bir ÖZEL KOMBİ SERVİSİ olup yetkili kombi servisi değildir. Bu nedenle garanti kapsamında olan cihazlarınızı öncelikli olarak yetkili servisi götürmeniz yararınıza olacaktır.

Çerkezköy Teknik - 19-08-2021

Bu icerik 650 kişi tarafından incelendi.

Puan Ortalaması :4,9  1  5

Paylaş
kombi servisi Çerkezköy
Petek Temizleme

Petek Temizleme

Petek temizliği, sıcak suyun daire içeriside rahat dolaşımı ve dönüş sıcaklığını koruması için önemlidir.

ayrıntılar...

Çerkezköy'ün profesyonel kombi servisi Çerkezköy Teknik, her marka ve model kombileriniz için profesyonel kombi servisi ve petek temizleme hizmeti sunuyor.