Petek Temizleme


Petek temizliği, sıcak suyun daire içeriside rahat dolaşımı ve dönüş sıcaklığını koruması için önemlidir.

Petek Temizleme

Petekler, yapıları itibarı ile kombi tarafından ısıtılan suyun sistem içerisinde hareketi suyun sıcaklığını havaya aktararak ortamın ısınmasını sağlar. Ordam ısındığında kombiye dönen sıcak su yeterli dereceği koruduğunda kombi suyu ısıtmak için yeniden çaba harcamaz. Böylece fazla gaz tüketimi de önlenmiş olmaktadır.

Petek temizliği bu denele belirli dönemlerde yapılmalıdır. Petek temizliği yaparken kullanılan kimyasalların petek içerisinde oksitlenmeye sebebiyet verecek cinsten olmamasına özen gösterilmelidir. Dolaşım sistemi sırasında oluşacak hava ile oksitlenme oluşacağından bu petekler içerisinde oksitlenmeye sebep olur. Tortular birikir ve peteklerin ömrü çokta uzun olmayacaktır.

Petek temizleme işleminden sonra sistem içerisinde biriken tortular tahliye edilelerek sistem içerisnde temiz bir suyun dolaşımı sağlanır.

Petek Temizliği

Sisteminizin sağlık çalışması için petek temizliğini ihmal etmeyin. Petek temizliği hakkında ayrıntılı bilgi almak için müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir yada petek temizleme whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çerkezköy Teknik - 19-08-2021

Bu icerik 1350 kişi tarafından incelendi.

Puan Ortalaması :4,9  1  5

Paylaş
Çerkezköy petek temizliğiçerkezköy petek temizleme
Kombi Servisi

Kombi Servisi

Firmamız Çerkezköy merkezli olarak faliyet gösteren özel bir kombi servisi olarak sizlere hizmet veriyor.

ayrıntılar...

Çerkezköy'ün profesyonel kombi servisi Çerkezköy Teknik, her marka ve model kombileriniz için profesyonel kombi servisi ve petek temizleme hizmeti sunuyor.